Cloudové služby pro firmy

Tak nám zase spadl server.
Tuhle větu už nikdy slyšet nemusíte.

IT je pro zaměstnance i majitele malých a středních firem sprosté slovo. Ty počítače a internety přece pořád nefungují a každého to jenom zdržuje – čekání na nahození nefunkčního serveru, investice do jeho hardware, kupování a instalování programů, nečekané výdaje… Co kdybyste za IT prostě zaplatili a ono to prostě fungovalo?

Jak na to?

IT jako služba šitá na míru


Hlavní výhody pronájmu IT jako služby:

  • Nemusíte se fyzicky starat ani o jeden server. Poskytneme vám výkon svých moderních serverů z našeho datového centra.
  • Neřešíte nákup, instalaci a aktualizace programů na firemních počítačích. Řeknete nám, co potřebujete, a budete to mít.
  • Nepotřebujete platit armádu lidí, kteří dělají uživatelskou podporu. Pokud se objeví nějaký IT problém, mohou vaši zaměstnanci volat o radu přímo k nám.
  • Nemusíte v rozpočtu hledat prostředky na velké, jednorázové investice do IT. Náklady znáte dopředu, velmi precizně a můžete s nimi počítat.
0%

Snížení nákladů na IT až o 56 %

0%

Žádné neplánované investice

O telefony nebo leasing se taky nestaráte. Prostě si je jednou s někým zařídíte a dokud dobře slouží, každý měsíc za ně platíte.

Stejný platební model používáme za IT jako službu i v MyCOM Solutions. Podle rozsahu služeb nám za každého zaměstnance firmy v síti zaplatíte paušál a my se staráme o všechno ostatní – klidně i o uživatelskou podporu, když budete chtít mít maximální klid na práci.

Kancelář v cloudu, která roste s vámi

Kancelář v cloudu máte se svým heslem a uživatelským jménem přístupnou úplně odkudkoliv, aniž byste se museli složitě připojovat k firemní síti na dálku. Tuto výhodu poznáte především v momentě, kdy má firma více poboček. Všechna data všech poboček jsou aktuální, okamžitě po ruce a spolehlivě přístupná. Navíc jsou mnohem lépe zabezpečena proti krádeži i ztrátě.
  • Všechny počítače ve firmě budou nastavené úplně stejně. Na všech pobočkách a za každé situace.
  • Nejstarších počítačů se nemusíte zbavovat – výpočetní výkon zajišťují servery v cloudu a vaše stanice fungují jako zobrazovací zařízení. Dokud fyzicky nedoslouží.
  • Nového zaměstnance připojíte takřka okamžitě – a ani mu nemusíte kupovat počítač. Rádi vám pronajmeme takzvaného tenkého klienta.
  • Nepotřebujete superrychlý internet – vystačíte s běžným internetovým připojením.

Mít data někde mimo kancelář? A je to vůbec bezpečné?

To je jednoduché. Kdyby to bezpečné nebylo, tak to neděláme – s první ztrátou dat bychom o poškozeného klienta přišli na dobro a další by si spolupráci pořádně rozmysleli. Naopak se nebojíme směle prohlásit, že vaše data nejsou v bezpečí u vás. Pokud neděláte průběžné datové zálohy na několik nezávislých diskových polí, do úplně jiného místa, než kde je umístěn váš hlavní server a všechno nehlídáte průmyslovým kamerovým systémem s pokročilou protipožární ochranou, pak v tom prostě máme pravdu – jakkoliv to může znít namyšleně.
Zálohování dat

Opravdu cloudem vyřešíme celé IT? To je to tak jednoduché?

Je to tak, poskytneme vám skutečně komplexní IT řešení. Pokryje všechny požadavky, které malé nebo středně velké firmy mohou na informační technologie mít. Pořád nevěříte? Asi nejlépe to pochopíte, když si naše cloudové řešení IT společně rozebereme na části a porovnáme jej s běžným IT řešením, které si firmy provozují přímo na svých serverech rovnou v kanceláři.
Rozpočet pod kontrolou
Pyramidka

Co všechno je ve službě zahrnuto? Za co a jak platím?

Nejlepší na celém našem řešení je fakt, že z vaší strany není potřeba žádná velká investice. Nepotřebujete najednou do IT vrazit milion a pak jej za desetitisíce měsíčně udržovat při životě, než bude potřeba milion další. Podle počtu zaměstnanců, který vám ke cloudu připojíme, platíte měsíční paušál – za každého zaměstnance od pětistovky do 1500 Kč, podle vámi vybraného rozsahu poskytnutých služeb. A to je všechno.

Potřebujeme na to něco speciálního? Co po nás budete chtít?

Pokud máte ve firmě počítače (klidně i od Apple) a běžně rychlé internetové připojení, pak máte všechno, co pro přechod na cloud potřebujete. Ozvěte se nám a my se podíváme na vaše současné IT řešení – zeptáme se vás na počet počítačů, které potřebujete na cloud převést, a vyřešíme, co s daty na vašem současném serveru. Dostanete od nás podrobný dokument, kde vám všechno vysvětlíme a především precizně propočítáme. Pochopitelně nezávazně.
POJĎME PROBRAT, CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT.

Máme za to, že už jsme vám všechno podstatné řekli – pokud ano, probereme s vámi konkrétní nabídku na míru. Pokud ne, ptejte se – od toho tady kontakt máme.