IT náklady pod kontrolou

I kdyby vás vzbudili uprostřed noci, budete své náklady na IT znát do puntíku přesně.

Perfektní přehled o nákladech na IT a možnost jejich podrobného plánování vám pomůže lépe se soustředit na jádro svého byznysu. Přitom to nebude vyžadovat žádné složité procesy – stačí nám napsat a během několika dní můžete mít docela podrobný plán na stole. Projdeme si s vámi současnou situaci IT ve firmě, vyčíslíme, kolik vás bude IT měsíčně stát v naší cloudové podobě a v dlouhodobém výhledu vám propočítáme, kolik můžete ušetřit za jednorázové výdaje.

Pokud ale raději zkoumáte věci sami, klidně čtěte dál. Zjistíte, za co přesně nám můžete platit a dokonce si své náklady zvládnete v improvizované kalkulačce spočítat úplně sami.

Chci vás kontaktovat Chci číst dál

O telefony nebo leasing se taky nestaráte. Prostě si je jednou s někým zařídíte a dokud dobře slouží, každý měsíc za ně platíte.

Stejný platební model používáme za IT jako službu i v MyCOM Solutions. Podle rozsahu služeb nám za každého zaměstnance firmy v síti zaplatíte paušál a my se staráme o všechno ostatní – klidně i o uživatelskou podporu, když budete chtít mít maximální klid na práci. Projděme si základní tarify:

Spočítejte si, kolik každý měsíc zaplatíte.

Počet PC:

Varianta:

Výsledek:Kalulačka vám právě ukázala, kolik zaplatíte za měsíční připojení všech počítačů do cloudu. V praxi si můžete tento výpočet výrazně víc přizpůsobit – zatímco některé počítače potřebují tarif GOLD, jiné si vystačí i s tarifem BRONZE. Možná také zjistíte, že některé počítače ve firmě bude výhodnější nahradit tenkým klientem a přikoupíte si navíc i tarif pro technickou podporu (ta základní, která počítá se zapojením vašeho vlastního IT specialisty, je už v ceně každého tarifu).

Co všechno je v částce zahrnuto?

  • Migrace vašeho IT na cloud
  • Implementace vašeho ERP (Money, Pohoda, Helios…) na cloud
  • Přístupy uživatelů ke vzdálené ploše
  • Doplňkové aplikace a utilities podle vaší volby (Adobe Reader, prohlížeče…)
  • MS Office, Outlook a Exchange
  • Základní technická podpora do 24 hodin
POJĎME TO SPOČÍTAT PŘESNĚ.

Máme za to, že už jsme vám všechno podstatné řekli. Je tedy čas se zkontaktovat. Pokud souhlasíte, pojďte si od nás nechat připravit podrobný rozpočet se vším všudy. Pokud ne, ptejte se – od toho tady kontakt máme.