Kdo jsme?

Náš příběh

Společnost MyCom Solutions, s.r.o. byla založena počátkem roku 2009 úzkou skupinou odborníků s cílem zaměřit se výhradně na řešení IT formou komplexních cloudových služeb. Jednalo se o reakci na přeplněný český trh outsourcingovými firmami, které své služby poskytovaly zastaralým a nekomplexním způsobem.

Tento cíl byl splněn a společnost MyCom Solutions si udržela svůj úzký specializovaný druh činností, ve kterých poskytuje špičkové služby, což může potvrdit již velká řada spokojených zákazníků.

Trend poskytování IT formou služeb si stále držíme a hodláme v něm nadále pokračovat, neboť jsme přesvědčení, že je lepší poskytovat méně služeb v maximální kvalitě, než naprosto vše co souvisí s IT, ale v nedostatečné kvalitě.

Koncem roku 2014 jsme tým doplnili o nové odborníky a přestěhovali jsme se do větších prostor. Do budoucna se hodláme věnovat zvyšování kvality a rozšiřování zázemí cloudových služeb.

Celý náš byznys je koncipován jako maximálně funkční služba, která klientovi usnadňuje podnikání a nezatěžuje jej zbytečně složitými procesy.

Děláme dobře přesně ty věci, které malé a středně velké firmy potřebují pro bezproblémový provoz IT v cloudu. Díky tomu jsme v oboru skuteční specialisté.

Poskytujeme IT službu, která je v současnosti plně rozběhnutým trendem. A také neustále vyhlížíme, co nového se v oboru chystá nebo jak se můžeme dál a dál zlepšovat.

Klíčoví lidé

Lukáš Vejman, jednatel

Lukáš MyCom Solutions před 7 lety založil a velmi aktivně se podílí na strategickém rozvoji společnosti do budoucna. Nejčastěji ho zastihnete na jednání, nikoliv v kanceláři, schůzku s ním si tak raději domlouvejte s předstihem. Je velkým fanouškem sportu a největší radost mu udělá, když ho na jednání pozvete místo do kanceláře, na tenisový kurt.

gsm: (+420) 776 873 816email: lukas.vejman@mycom.cz

gsm: ( 420) 776 873 816

email: lukas.vejman@mycom.cz

Stanislav Simandl, technický ředitel

Standa má v MyCom Solutions na svých bedrech technické oddělení po všech stránkách. Něco se nám nepovedlo? Potřebujete vyřešit IT projekt na strategické úrovni? Nebo jste spokojeni natolik, že Vám stojí za to věnovat svůj čas na pochvalu konkrétního technika? Standa je ten, na koho se můžete obrátit. Volný čas se snaží věnovat své ženě a nedávno narozenému synovi.

gsm: (+420) 222 200 686email: stanislav.simandl@mycom.cz

gsm: (+420) 222 200 686

email: stanislav.simandl@mycom.cz

Naši klienti

CENTRUM SDÍLENÝCH SLUŽEB KYBERCENTRUM MY COM SOLUTIONS

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Dotační program: ICT a sdílené služby – Výzva IV
Číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/18_232/0018091
Harmonogram projektu: 1. 6. 2019 – 30. 6. 2022

Cílem projektu je vybudování špičkového CSS, které bude poskytovat sdílené služby v oblasti dálkové analýzy a správy zabezpečení klientů, ochrany a zabezpečení IS, aplikačního softwaru, hardwarové infrastruktury a související činnosti s kybernetickým zabezpečením provozu.

CSS se bude orientovat na služby kybernetického zabezpečení a řešení kybernetické bezpečnosti v cloudu, tzn. služby v oboru kybernetického zabezpečení, kybernetického zabezpečení v cloudu a souvisejících činností (dálková analýza a správa zabezpečení klientů-B2B segmentu). MyCom Solutions využije centrální administrace infrastruktury a poskytne službu komplexně, převezme odpovědnost za řízení a provoz vybraných vnitropodnikových funkcí u klientů, bude poskytovat služby spojené s podporou procesů v oblasti kybernetické bezpečnosti organizací.