Kybernetická Bezpečnost

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

Máte chráněná firemní zařízení i data? Chcete mít jistotu, že z vaší sítě opravdu nic neunikne? Nebo si nejste jistí, jak na tom se zabepečením dat i jednotlivých zařízení skutečně jste? Zanalyzujeme vaše IT prostředí, identifikujeme potenciální hrozby a navrhneme řešení, abyste si mohli být jisti, že máte vše pod kontrolou a v pořádku. Zabezpečíme veškeré počítačové systémy a hlavně data ve vaší firmě.

Polovina našich klientů nás kontaktuje až ve chvíli, kdy řeší velké nepříjemnosti způsobené únikem citlivých nebo personálních dat či napadením sítě. Mnoho z nich je nucených na nápravu takové situace vynakládat skutečně velké finanční prostředky. A všichni se shodují, že bezpečnost měli řešit již dříve – předtím, než se jim něco stalo. Jedná se zejména o malé a střední podniky, kde je zabezpečení dat řešeno minimálně nebo vůbec.

Celý náš byznys je koncipován jako maximálně funkční služba, která klientovi usnadňuje podnikání a nezatěžuje jej zbytečně složitými procesy.

Děláme dobře přesně ty věci, které malé a středně velké firmy potřebují pro bezproblémový provoz IT. Díky tomu jsme v oboru skuteční specialisté.

Poskytujeme IT službu, která je v současnosti plně rozběhnutým trendem. A také neustále vyhlížíme, co nového se v oboru chystá nebo jak se můžeme dál a dál zlepšovat.

Jak na to?

Co s námi získáte?

Komplexní řešení

Řešíme celý IT systém, ne pouze jeho části

Tým profesionálů

Naši zaměstnanci se pravidelně vzdělávají a znají nejnovější trendy i hrozby

Nepřetržitý servis

Dlouhodobá spolupráce = garance nepřetržité ochrany

GDPR v praxi

Naše bezpečnostní standardy odpovídají požadavkům na zabezpečení dat dle GDPR

Každá firma potřebuje jiné zabezpečení. A každý systém chrání data jiným způsobem. Naše služby jsou vždy šité na míru našim klientům. Můžete si být jistí tím, že neplatíte zbytečně úkony, které nepotřebujete i tím, že k vašemu IT budeme přistupovat individuálně. Jen tak budeme schopní společně dosáhnout maximální možné bezpečnosti právě pro vás.

Chcete se dozvědět více?
Neváhejte nás kontaktovat!
Rádi se s vámi sejdeme a o bezpečnosti vám řekneme víc!