Profiber Networking

Referenční příběh - služby

rychlá Poptávka

Potřebujete poradit?

Vyplňte Vaše telefonní číslo, nebo email a my se s Vámi v co nejkratším čase spojíme.

Ozvěte se mi!

Představení společnosti Profiber Networking

Profiber Networking poskytuje telekomunikačním provozovatelům a jejich dodavatelům výrobky a služby technické podpory v oblasti vláknové optiky, monitorovacích systémů a projekce přístupových sítí.
Společnost má pobočku v Čechách i na Slovensku.

Výchozí stav:

Koupit server pro systém Money S3? Sjednotit českou a slovenskou pobočku do jednoho systému? Pracovat na jednom serveru nebo mít dva? To byla zásadní rozhodnutí, před kterými společnost Profiber Networking stála před přechodem do cloudu k MyCom Solutions.

Přestože společnost zaměstnává technicky zdatné odborníky, sestavení nového řešení a kompletní správa serveru by je zbytečně odváděla od jejich dalších povinností. Zároveň by mohla znamenat i promarněnou investici, v případě, že by nová infrastruktura nebyla navržena dobře.

Mimo to firmu provázely standardní problémy a potřeby - nejednotné verze MS Office, složitý způsob připojování k firemním datům z domova nebo ze služebních cest. Odborníci byli zatěžováni řešením. Velká zátěž odborníků při řešení nutnosti vysokého zabezpečení dat.

Návrh řešení MyCom:

Oproti původním plánům společnost nyní využívá i naše mailové služby. Původně byla připojená pouze česká pobočka a později se přidaly i emaily slovenské pobočky.

Nyní jsme společnosti pomohli přejít na Money S5 a zároveň jsme snížili úsilí potřebné pro integraci slovenské pobočky do téhož systému. Pomohli jsme s propojením nově vzniklého e-shopu a systému Money S5.

Od počátku naší spolupráce Profiber zvyšuje nároky na prostředky našeho cloudu a roste, a to je pro nás signálem, že jsme pro společnost otevřeli nové možnosti, které by při zakoupení vlastního serveru neměla.

Již nemusí trávit čas implementací bezpečnostních strategií, nasazením a kontrolou zálohování, běžnou údržbou, aktualizacemi, problémy. Společnost se nyní může plně soustředit na svůj další vývoj a růst.

Dosažené přínosy:

  • Úspora jednorázové investice na nákup nových serverů
  • Zaručena bezpečnost dat a pravidelné zálohování
  • Pohodlný přístup k datům odkudkoliv

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!

Rádi Vám poradíme a vyřešíme Váš problém na uvedeném telefonním čísle

Tel: +420 270 001 722

Zanechte kontakt a my se Vám ozveme!

Vyplňte Vaše telefonní číslo, nebo email a my se s Vámi v co nejkratším čase spojíme.

Ozvěte se mi!