ProSpon spol. s r.o.

Referenční příběh - výroba

rychlá Poptávka

Potřebujete poradit?

Vyplňte Vaše telefonní číslo, nebo email a my se s Vámi v co nejkratším čase spojíme.

Ozvěte se mi!

Jak trvale udržet špičkovou kvalitu?

Česká firma, která byla založená v r.1992 a která si za dobu své existence vydobyla silnou pozici na českém trhu. Zabývá se vývojem, výrobou i distribucí ortopedických a traumatologických implantátů, nástrojů i dalších zdravotnických prostředků jako jsou zevní fixatéry, kloubní náhrady, vnitřních páteřních fixatérů, implantátů a dalších výrobků určených pro zdravotnictví.

V oblasti zdravotnictví je oblast kloubních náhrad místem, ve které se uplatňují ta nejpřísnější měřítka při celém procesu vzniku implantátu. Od návrhu, testování, výrobu a distribuci. V každém okamžiku je na výrobek - budoucí kloubní náhradu - kladeno mnoho často protichůdných nároků.

Sázka na vývoj unikátních výrobků:

Společnost ProsPon se od r.1992 zabývá vývojem, výrobou i distribucí kloubních náhrad, páteřních fixatérů, implantátů a nástrojů pro plastiky a dalších výrobků určených pro zdravotnictví. Je držitelem certifikátu ISO 13 485 i ISO 9001.

Trh se zdravotnickými prostředky je v Evropě velmi náročný a ProSpon musí samozřejmě neustále své výrobky inovovat či přicházet s novými v mnohém unikátními výrobky.

Firma věnuje na výzkum a vývoj mnoho finančních prostředků. Aby uspěla v konkurenci nadnárodních společností i menších převážně západoevropských firem, spolupracuje se špičkovými výzkumnými pracovišti v ČR. Výsledkem této spolupráce je několik patentů, které byly aplikovány ve výrobě.

Využití výpočetní techniky:

Návrhy jsou vytvářeny pomocí počítačového 3D modelování s využitím metody konečných prvků. Díky tomu je zkrácen čas nutný pro přechod od návrhu do výroby. Výrobky jsou vyráběny na špičkových CNC strojích. Častým materiál je titan s různými druhy povrchových úprav. Při jeho zpracování se uplatní špičkové CNC stroje, elektroerozivní frézování i klasické obráběcí stroje a stejně tak i odborné zkušenosti pracovníků společnosti ProSpon.

Partnerství MyCom

MyCom zajišťuje chod IT vybavení a podporu uživatelů. Umožňuje tak zaměstnancům ProSpon soustředit se na návrh a výrobu implantátů nejvyšší kvality..

Realizované řešení:

  • • vytvoření sjednoceného cloudového prostředí pro celou firmu
  • • terminálový přístup koncových stanic (vzdálená plocha)
  • • provoz a zálohování informačního systému
  • • sdílené pracovní prostředí (soubory, složky)
  • • nahrazení vysloužilých koncových stanic tenkými klienty

Kolik to stojí

Garantujeme dopředu pevně dané a srozumitelné ceny bez doplatků

Cena je vždy individuální podle využívaných programů a aplikací. Klient platí za 1 uživatelský účet již od 500 Kč.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!

Rádi Vám poradíme a vyřešíme Váš problém na uvedeném telefonním čísle

Tel: +420 270 001 722

Zanechte kontakt a my se Vám ozveme!

Vyplňte Vaše telefonní číslo, nebo email a my se s Vámi v co nejkratším čase spojíme.

Ozvěte se mi!