Zálohování, ochrana firemních dat Veeam Cloud Connect

Zálohování (Acronis, Veeam Cloud Connect)

V případě havárie můžete pomocí několika málo kliknutí obnovit celé virtuální počítače, jejich soubory, pevné disky nebo soubory operačního systému hosta z prostředí cloudu.

Proč zvolit Veeam Cloud Connect?

Jak začít a co budete potřebovat

 • Veeam backup and replication
 • Licence Veeam Cloud Connect
 • Úložiště od MyCom Solutions

Jak to funguje

Zálohujete své servery z VMWare, Hyper-V, nebo fyzické servery přes software Veeam backup and replication a zálohy ukládáte na svoji storage nebo NAS. Následně exportujete vytvořené zálohy na zakoupené úložiště od MyCom.

Výhody zálohování přes Veeam Cloud Connect

 • Úplný přehled a kontrola:
  Přistupujte k datům v hostovaných úložištích záloh a obnovujte je přímo pomocí konzole pro zálohování. Sledujte využití cloudového úložiště a získejte upozornění na nutnost obnovení souvisejícího předplatného.
 • Hostované offsite zálohy:
  Přenášejte zálohy do offsite hostovaného cloudového úložiště pomocí zabezpečeného připojení SSL a bez nutnosti dalších licencí na software Veeam.
 • Dodržování pravidla 3-2-1 díky cloudovému zálohování:
  Pravidlo 3-2-1 říká, že musíte uchovávat tři kopie dat na dvou typech úložišť s jednou kopií mimo pracoviště. Ukládání záloh mimo pracoviště může být náročné z důvodu omezení šířky datového pásma, rychlého růstu objemu dat a nedostatku zdrojů nutných k vytvoření nebo správě skutečného offsite úložiště záloh. S řešením Veeam Cloud Connect můžete dodržovat pravidlo 3-2-1 bez plýtvání penězi a prostředky na další lokalitu nebo za rozšiřování šířky datového pásma – jednoduše využijte služby úložiště pro cloudové zálohování od poskytovatele cloudového úložiště Veeam a získejte výhody vestavěné technologie akcelerace sítě WAN společnosti Veeam a mnoho dalších výhod.
 • Moderní zálohovací architektura:
  Využijte moderní zálohovací technologii společnosti Veeam včetně úloh kopírování záloh s integrovanou WAN akcelerací, „navždy inkrementálního“ zálohování, paralelní zpracování VM a jejich disků, schémat uchovávání GFS (Grandfather-Father-Son) a dalších funkcí. To vše v jednom produktu.
 • Úplné šifrování:
  Díky šifrování všech dat u zdroje (než opustí hranice vaší sítě), při přenosu a po uložení, bez negativního dopadu na poměr jejich redukce při komprimaci a integrované WAN akceleraci, si nemusíte dělat starosti.

Cena

 • Licence Veeam Cloud Connect per VM/server – 150 Kč bez DPH
 • Cena 1 GB dat na úložišti MyCom – 0,75Kč bez DPH
PORAĎTE SE S NÁMI, CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT.

Máme za to, že už jsme vám všechno podstatné řekli – pokud ano, probereme s vámi konkrétní nabídku na míru. Pokud ne, ptejte se – od toho tady kontakt máme.