Zálohy serveru

Záloha dat tak bezpečná, jak to jen jde.

I data potřebují management. Každý IT specialista vám potvrdí, že kdo pořádně nezálohuje, jednou zapláče. Všechna data, která máte na svých vlastních serverech, vám můžeme průběžně zálohovat u nás. A někdo by se musel sakra moc snažit, aby se datům pod naší péčí cokoliv přihodilo.

JAK ZABEZPEČUJEME VAŠE DATA

ISO 27001:2013. Norma, která ohledně dat myslí na všechno. A my ji dokonale splňujeme.

Certifikát nám kromě potvrzení, že jsou v našich serverech data skutečně v bezpečí, umožňuje také střežit vaše citlivé údaje. Stejnou certifikaci vlastní například banky, pojišťovny nebo státní instituce.

Servery v takto certifikovaných datových centrech jsou chráněny proti všem známým útokům, data jsou na nich uložená na několika zrcadlených diskových polích (pro případ, že se některé z nich poškodí) a myslíme také na ochranu proti “offline” vlivům (výpadky elektřiny, horko, požáry). Součástí certifikace je i 99% garance dostupnosti dat.

0

Kamerový systém

Datová centra, kde provozujeme naše servery, jsou bez přestání střežena hlídačem a kamerovým systémem. Nikdo (kromě nás) se k serverům nedostane.
0

Optimální klima

Servery vyprodukují spoustu tepla – proto jsou proti přehřátí chráněny výkonnou klimatizací, která za jakéhokoliv počasí udržuje serverům optimální operační teplotu.
0

Energetická nezávislost

Vypadne-li v našem datacentru proud, servery okamžitě přechází na baterie v UPS zařízeních. Pro případné dlouhodobé výpadky máme v záloze i dieselagregáty.
0

Externí lokace

Když už firmy zálohují, většinou data pouze posílají na jiné diskové pole v rámci serveru. V případě požáru to ovšem není k ničemu – tomu se zálohou k nám vyhnete.
NEOSTÝCHEJTE SE NECHAT SI OD NÁS PORADIT

Zálohování dat je proces náročný na přípravu. Je potřeba jej ušít každému klientovi zcela na míru. Pokud vůbec nemáte ponětí, jak bude zálohování k nám prakticky probíhat, nemějte obavy. Napište a vyřešíme to.

0

Obrovský výkon

Plynulé zpracování dat na serverech obstarávají desítky procesorů a stovky gigabajtů operační paměti. Máme v plánu i ukládání na SSD disky bez mechanických součástek.
0

Záloha zálohy

Stejně jako by tomu mělo být na vašich serverech, i všechna data poslaná k nám uložíme na několik nezávislých disků najednou – v takzvaném RAID režimu.
0

Zálohování za běhu

Díky skvělé dostupnosti našich serverů není problém vaše data zálohovat v reálném čase. A kdyby se snad náhodou cokoliv nějak zaseklo, naše podpora jede nonstop 24/7.
POJĎTE UDĚLAT PRO BEZPEČNOST SVÝCH DAT MAXIMUM.

Máme pro vaše cenná data spoustu prostoru a dokážeme se o ně postarat. Zkontaktujte se s námi – domluvíme se, jak celou zálohu nastavíme a kolik vás to bude stát.